Archief – Poppodium Xinix

Rootscafé: Martyn Joseph (WAL)

vrijdag 1 november

DareDevils (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 4 JANUARI

Bananna Beach

ZATERDAG 2 November

Kleinkunst in Xinix (KIX): Tex de Wit

VRIJDAG 8 NOVEMBER

slim HERFSt FESTIVAL 2019 – 1e avond

Zaterdag 9 November

SLIM Herfst festival 2019 – 2e avond

ZATERDAG 16 NOVEMBER

XGP: RUBEN HOEKE BAND

VRIJDAG 22 NOVEMBER

THE FUTURE IS OURS

ZATERDAG 23 NOVEMBER

PATER MOESKROEN

ZATERDAG 30 NOVEMBER

90’s Party met The Allstars

ZATERDAG 21 DECEMBER

Elzinus’ Kerst Café

DONDERDAG 26 DECEMBER

XGP: The Billy Joel Experience

VRIJDAG 27 DECEMBER

Pop- en Pubquiz 2019 (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 28 DECEMBER

Xinix Oud & Nieuw Partij 2020: Tijdloos

WOENSDAG 1 JANUARI

Raketkanon + support: Tjalling

ZATERDAG 11 JANUARI

Rootscafé: Sam Baker

VRIJDAG 17 JANUARI

Crazy Little Things (Queen tribute) – UITVERKOCHT

ZATERDAG 18 JANUARI

Superstijl

ZATERDAG 25 JANUARI

WC Experience

ZATERDAG 8 FEBRUARI

Kleinkunst in Xinix (KIX): Rosa da Silva

VRIJDAG 14 FEBRUARI

Rootscafé: Ad Vanderveen

VRIJDAG 15 OKTOBER

Green Lizard + Rudeboy – A tribute to the 90’s (Support: Switch Bones)

ZATERDAG 15 FEBRUARI

Electroxinixxx invites Bebetta

ZATERDAG 29 FEBRUARI

XGP: Edjahcation + Ibex Komodo and the Fyah Roots Band

VRIJDAG 24 JANUARI

XGP: RICK DE LEEUW

ZATERDAG 29 OKTOBER

XGP: Def Americans (AFGELAST)

VRIJDAG 24 APRIL

Rave van Fortuin (AFGELAST)

ZATERDAG 28 MAART

Xinix DJ Night

ZATERDAG 1 FEBRUARI

Nick Cave Tribute + Rob Klerkx & the Secret (AFGELAST)

ZATERDAG 14 MAART

CarNOval Café

ZATERDAG 22 FEBRUARI

XGP: Tribute Night

VRIJDAG 28 FEBRUARI

XGP: Vinyl Café (AFGELAST)

VRIJDAG 19 JUNI

Pene Corrida (AFGELAST)

ZATERDAG 18 APRIL

Hok On Tour – One Last Tour (AFGELAST)

ZATERDAG 23 MEI

Jack Poels – Blauwe Vear Tour (AFGELAST)

ZONDAG 3 MEI

Gezamenlijke Koningsdag (AFGELAST)

ZATERDAG 25 APRIL

Nieuwe Oogst

ZATERDAG 7 MAART

70’s & 80’s Party with The Allstars (AFGELAST)

ZATERDAG 30 MEI

Ball Noir & Scarlet Stories (AFGELAST)

ZATERDAG 11 APRIL

Wallace Vanborn & Mikki Wood (AFGELAST)

ZATERDAG 4 APRIL

Rootscafé: Hoth Brothers

VRIJDAG 16 APRIL, 2021

Rootscafé: Martyn Joseph

VRIJDAG 11 MAART, 2022

Rootscafé: Tim Knol

VRIJDAG 12 NOVEMBER

Rootscafé: Jean Bosco Safari

VRIJDAG 13 NOVEMBER

Rootscafé: Gerard van Maasakkers (AFGELAST)

VRIJDAG 9 OKTOBER

Zeroes Party (AFGELAST)

ZATERDAG 20 JUNI

Xinix On Air

ZATERDAG 9 MEI

Xinix Aan ‘t Lijntje

ZATERDAG 12 SEPTEMBER

Xinix Pop-en-Pubquiz

ZATERDAG 26 SEPTEMBER

Maiden UniteD plays Powerslave

ZATERDAG 8 OKTOBER

Slim Be Creative Festival | Livestream

ZONDAG 4 APRIL

(AFGELAST) XGP: Stardusters (a Neil Young Tribute)

VRIJDAG 22 OKTOBER

Het Grote Post-Corona Openingsfeest met The Allstars Top 21 (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 2 OKTOBER

XGP: Copperhead County

ZATERDAG 24 SEPTEMBER

Pene Corrida

ZATERDAG 6 NOVEMBER

Tusky + Fokko

ZATERDAG 9 OKTOBER

Rave van Fortuin (Uitverkocht)

ZATERDAG 23 OKTOBER

Sorry Man’ CD Presentatie Roes & Support: DOSKO

ZATERDAG 30 OKTOBER

XGP: Neil Young Mirror Band

VRIJDAG 22 OKTOBER

Slim Herfstfestival (tweede avond)

ZATERDAG 26 MAART

Slim Herfstfestival (eerste avond)

ZATERDAG 12 MAART

Future Is Ours (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 19 MAART

Voltage (AFGELAST)

ZATERDAG 4 DECEMBER

Musest

ZATERDAG 5 MAART

90’s party met the allstars! (AFGELAST)

ZATERDAG 11 DECEMBER

Superstijl (AFGELAST)

ZATERDAG 22 JANUARI

Tangarine & Support: Sofia Dragt

ZATERDAG 15 OKTOBER

Black Djangos & Thee Andrews Surfers

ZATERDAG 5 NOVEMBER

XGP: Def Americans (Johnny Cash Tribute)

VRIJDAG 25 MAART

Bob uit Zuid

ZATERDAG 2 APRIL

XGP: Mark Foggo’s Skasters

VRIJDAG 22 APRIL

70’s & 80’s Party

ZATERDAG 21 MEI

Ball Noir & Ættir

ZATERDAG 14 MEI

XGP: Hilltop Howlers

ZATERDAG 28 MEI

Oud En Nieuw Party

ZATERDAG 19 FEBRUARI

Gearring (Tribute to Golden Earring)

ZATERDAG 26 FEBRUARI

Fiësta Mexicana

ZATERDAG 16 APRIL

Anno Domini (Ghost Tribute)

ZATERDAG 9 APRIL

WC Experience

ZATERDAG 23 APRIL

SuperStijl

ZATERDAG 30 APRIL

Heilland Fest

ZATERDAG 7 MEI

SLIM Be Creative Festival

ZONDAG 17 APRIL

The Wetnecks

VRIJDAG 20 MEI

XGP 60’s & 70’s Party w/ Allstars Over D’n Datum

ZATERDAG 25 JUNI

Nick Cave Tribute & Robby and the Secret

ZATERDAG 17 SEPTEMBER

Circus Rens & The Meatballs + support: GSM All Stars

ZATERDAG 4 JUNI

Blast From The Past: The 90’s & Millennium Rave

ZATERDAG 18 JUNI

Altena Poetry Slam

VRIJDAG 27 JANUARI

Rootscafé: Remmelt, Muus en Femke

VRIJDAG 23 SEPTEMBER

Bulls on Parade: RATM Tribute & Victims of a System: SOAD Tribute

ZATERDAG 3 SEPTEMBER

Rootscafé: Philip Kroonenberg & Ad Vanderveen Catch Up

VRIJDAG 18 NOVEMBER

Fixkes

ZATERDAG 4 MAART

Rave Van Fortuin

ZATERDAG 22 OKTOBER

The Future Is Ours

ZATERDAG 19 NOVEMBER

Andy Frasco & The U.N.

VRIJDAG 30 SEPTEMBER

La Fuente (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 10 DECEMBER

Daredevils

ZATERDAG 7 JANUARI

Crazy Little Things (Queen Tribute)

ZATERDAG 14 JANUARI

90’s Party met The Allstars

ZATERDAG 24 DECEMBER

SLIM Herfstfestival

ZATERDAG 12 NOVEMBER

XGP: Jan Akkerman

ZATERDAG 26 NOVEMBER

Fout Fuifje w/ Zanger Kafke & Jan Biggel (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 21 JANUARI

Dikke Dennis & de Røckers + D’n Golden Rockets

ZATERDAG 3 DECEMBER

XGP: Mirage, a Tribute to Fleetwood Mac

ZATERDAG 22 APRIL

XGP: The Unoriginals

ZATERDAG 17 DECEMBER

Outsiders & The Darkraver (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 20 MEI

XGP: Bintangs

ZATERDAG 28 JANUARI

Acting The Maggot

ZATERDAG 11 FEBRUARI

Mooi Wark

ZATERDAG 2 DECEMBER

00’s Party met Yes-R

ZATERDAG 25 FEBRUARI

Job & Fred Band + Fred Goverde

ZATERDAG 4 FEBRUARI

Utwetwa (UITVERKOCHT)

ZONDAG 5 MAART - SEATED ONLY

XGP: Tribute Night

VRIJDAG 24 FEBRUARI

Splinter + support: SØWT (CANCELLED)

VRIJDAG 17 NOVEMBER

Techno Legends: Michel de Hey & Miss Djax

ZATERDAG 11 MAART

Mood Bored & Wodan Boys

ZATERDAG 18 MAART

XGP: Bad to the Bone

ZATERDAG 25 MAART

70’s & 80’s Party

ZATERDAG 15 APRIL

Deuntjes Dilemma

ZATERDAG 29 APRIL

Tikkie Anders Benefiet

ZATERDAG 3 JUNI

XGP: 60’s & 70’s Party w/ Allstars

ZATERDAG 24 JUNI

This is Tina!

ZATERDAG 30 SEPTEMBER

Tankzilla + ¡Pendejo!

ZATERDAG 14 OKTOBER

XGP: Roberto Jacketti & The Scooters

ZATERDAG 28 OKTOBER

Pene Corrida

ZATERDAG 16 DECEMBER

XGP: Oerend Hard (Normaal Tribute)

ZATERDAG 27 MEI

Slim Lentefestival

ZATERDAG 6 MEI

Heilland Festival

ZATERDAG 13 MEI

Pop- en Pubquiz

DONDERDAG 18 MEI

Black Bottle Riot + Van Tastik

ZATERDAG 9 SEPTEMBER

Xinix Café

ZATERDAG 17 JUNI

Maddix

ZATERDAG 23 SEPTEMBER

Fiësta Mexicana La edition de “Dia de Los Muertos” feat. Lo Poloko

ZATERDAG 11 NOVEMBER

The Partysquad

ZATERDAG 2 SEPTEMBER

Fout Fuifje w/ Vieze Jack & Johnny Gold

ZATERDAG 7 OKTOBER

XGP: Phil Bee & Band

ZATERDAG 16 SEPTEMBER

Mr. Belt & Wezol

ZATERDAG 21 OKTOBER

90’s Party w/ Totally Spice

ZATERDAG 23 DECEMBER

Lock Stock & Barrel

ZONDAG 24 SEPTEMBER

XGP: Rick de Leeuw

ZATERDAG 25 NOVEMBER

The Unoriginals

ZONDAG 10 DECEMBER

Rootscafé: Tim Grimm

VRIJDAG 29 SEPTEMBER

Sweet Judy Blue, A tribute to Crosby, Stills & Nash

ZONDAG 19 NOVEMBER

NinaLynn

ZONDAG 22 OKTOBER

Sefa (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 9 DECEMBER

The Future Is Ours

ZATERDAG 18 NOVEMBER

Slim Herfstfestival 2023

ZATERDAG 4 NOVEMBER

Rave van Fortuin

ZATERDAG 6 JANUARI

Present Danger, A Tribute to Metallica (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 13 JANUARI

Loodzwaar

ZATERDAG 20 JANUARI

XGP: Toontje Lager

ZATERDAG 27 JANUARI

Arson & Mikki Wood

ZATERDAG 3 FEBRUARI

Hard Gaan! Mark With a K & The Darkraver (UITVERKOCHT)

ZATERDAG 17 FEBRUARI

The Scientists, A Tribute to Coldplay

ZATERDAG 9 MAART

Oud & Nieuw

MAANDAG 1 JANUARI

Altena Poetry Slam

VRIJDAG 19 JANUARI

Chicago Mike

VRIJDAG 24 NOVEMBER

XGP| Bat Out Of Hell, A Tribute To Meat Loaf

ZATERDAG 30 DECEMBER

Nevenproject

VRIJDAG 9 FEBRUARI

Heilland Festival

ZATERDAG 30 MAART

Acting The Maggot DUO

ZONDAG 3 MAART

De Calle

ZONDAG 14 JANUARI

Vunzige Deuntjes Soundsystem & Friends

ZATERDAG 16 MAART

De Kraaien

ZATERDAG 6 APRIL

Rootscafe: Session Americana

VRIJDAG 22 MAART

XGP: Tribute Night

ZATERDAG 24 FEBRUARI

XGP: Abel

ZATERDAG 23 MAART

Roparock: Benefiet voor Roparun Altena280

ZATERDAG 2 MAART

SLIM Lente Festival

ZATERDAG 13 APRIL

Altena Brass Bierproeverijconcert

VRIJDAG 12 APRIL

SLIM Be Creative Festival

ZONDAG 31 MAART

Pam McBeth & Chris Koenen

ZONDAG 7 APRIL